Meble rattanowe

Kosz z rattanu AMIENS

Kosz rattanowy AMIENS został wykonany z z naturalnego indonezyjskiego rattanu. Kosze rattanowe VIMINE mają unikalny styl i design. Świetnie będą się prezentować w każdym pomieszczeniu. Kosze rattanowe wspaniale komponują się z donicami rattanowymi GRASSE.

Kosz z rattanu – naturalny i niepowtarzalny

Każdy z koszy został wypleciony ręcznie, co daje im niepowtarzalną jakość i oryginalność. Podobnie jak wszystkie produkty z kolekcji Vimine Natural Wicker – kosz rattanowy AMIENS charakteryzuje się wysokim stopniem odporności na promieniowanie UV. Podobnie jak wszystkie koszyki wiklinowe w kolekcji Vimine, AMIENS posiada dwa boczne uchwyty z grubej liny. Dzięki temu przenoszenie kosza z jakąkolwiek zawartością nie stanowi już problemu! AMIENS występuje w trzech rozmiarach oraz dwóch wersjach kolorystycznych – naturalnej oraz białej (przecieranej).

Kosze rattanowe VIMINE występują w wielu rozmiarach, dzięki czemu kompozycją samą w sobie będzie już ciekawe i przemyślane ułożenie koszy w określonej przestrzeni.

Jak dbać o kosz z rattanu?

Kosze rattanowe VIMINE należy czyścić suchą ściereczką, odkurzać miękką szczotką z włosiem lub miotełką do kurzu. Produkt nie wymaga dodatkowej konserwacji. Nielakierowane elementy można zaimpregnować bezbarwnym lakierem. Kolekcja rattanowych donic sprawi, że Twoje otoczenie nigdy nie będzie już takie samo, a natura będzie jeszcze bliżej Ciebie.

Użyte materiały:

  • wykonanie z naturalnego rattanu pochodzącego z plantacji zrównoważonego rozwoju w Indonezji
  • naturalny rattan

Konserwacja:

  • stelaż / plecionka:

czyścić z kurzu suchą ściereczką, odkurzać miękką szczotką z włosiem lub miotełką do kurzu, okazjonalnie czyścić wodą z dodatkiem delikatnych środków czyszczących, nie wymaga żadnej konserwacji, nielakierowane elementy można zaimpregnować bezbarwnym sprayem

Przechowywanie: 

  • wewnątrz, nie zaleca się przechowywania na zewnątrz budynków

Dane techniczne

Kosz rattanowy AMIENS występuje w 3 w rozmiarach:

ROZMIAR 1: 

Ø 45 cm (średnica) x 50 cm (wysokość)

WAGA:
2,9 kg

ROZMIAR 2:

Ø 40 cm (średnica) x 45 cm (wysokość)

WAGA:
2,5 kg

ROZMIAR 3: 

Ø 35cm (średnica) x 40 cm (wysokość)

WAGA:
2 kg

Dostępne kolory:

  • naturalny
  • biały przecierany

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin