Huśtawki rattanowe

Huśtawki rattanowe

Huśtawki rattanowe Vimine dzięki innowacyjnej, organicznej strukturze i kokonowemu poczuciu ochrony są wyjątkowo dobrym wyborem dla wszystkich ceniących sobie piękny, naturalny design. Wyszukany design i przemyślana konstrukcja pozwala na umiejscowienie huśtawki w każdym pomieszczeniu. Specjalny stojak umożliwia powieszenie huśtawki bez potrzeby nawiercania haków. Unikalny, trwały splot wiklinowy daje poczucie bezpieczeństwa i przypomina o bliskości natury. Huśtawki wiklinowe posiadają w standardzie poduszki o wysokości 5-6cm wypełnione pianką o grubości SG-35. Zapewnia to komfort w użytkowaniu na co dzień oraz wysoką trwałość. Maksymalny udźwig huśtawki to 110kg.

Jak dbać o rattanowe fotele wiszące?

Huśtawki rattanowe VIMINE należy czyścić suchą ściereczką, odkurzać miękką szczotką z włosiem lub miotełką do kurzu. Produkt nie wymaga dodatkowej konserwacji. Nielakierowane elementy można zaimpregnować bezbarwnym lakierem. NICEA występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: naturalnym kolorze wikliny oraz białym przecieranym. Huśtawka nie jest ciężka, waży zaledwie 6kg – co pozwala na wygodne przemieszczanie jej w dowolne miejsce w naszych domach.

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin