Stoły tekowe

Stoły tekowe

Drewno użyte w produkcji każdego stołu VIMINE zostało pozyskane z recyklingu – ze starych indonezyjskich domów. Daje im to niepowtarzalny, niezwykły i wspaniały wygląd.  Każdy z oferowanych przez nas stołów charakteryzuje się oryginalnym i unikalnym designem.

Stoły z drewna egzotycznego

Dzięki naturalnym pęknięciom, rowkom i otworom stoły tekowe VIMINE są niepowtarzalne. Stoły tekowe VIMINE można dowolnie łączyć z fotelami i krzesłami z naszej kolekcji. Takie połączenie gwarantuje piękny, ponadczasowy wygląd i jeszcze bardziej zbliża nas do natury.

Solidne stoły tekowe

Stół ustawiony w sercu ogrodu nie jest tylko meblem. Duży, solidny stół jest przede wszystkim zaproszeniem do wspólnego celebrowania lata przy aromatycznym grillu i to właśnie on stanowi centrum życia towarzyskiego w czasie ciepłych, wakacyjnych dni… Wszystkim tym, którzy chcą stworzyć tuż za progiem swojego domu tętniącą życiem strefę letniej rozrywki, z wielką przyjemnością prezentujemy stoły tekowe z kolekcji VIMINE!

Stoły tekowe – trwałość ceniona od wieków

Stoły tekowe prezentowane w katalogu VIMINE wykonane są z surowca, który w wymagającym, zewnętrznym środowisku radzi sobie doskonale. W przeciwieństwie do rodzimych gatunków drzew, egzotyczna teczyna jest nasycona kwasem krzemowym i substancjami oleistymi. Specyficzny skład sprawia, że drewno nie nasiąka wodą, jest odporne na czynniki zewnętrzne (w tym mróz, promieniowanie UV, a nawet substancje chemiczne) oraz uszkodzenia mechaniczne. Co ważne, nie musisz zaprzątać sobie głowy uciążliwą impregnacją drewnianego blatu – wyroby z drewna tekowego zachowują swoje właściwości bez konieczności poświęcania im szczególnej uwagi. Ze względu na swoją nieprzeciętną trwałość i długowieczność drewno tekowe od lat cieszy się ogromną popularnością w meblarstwie. Co ważne, surowiec użyty do produkcji wszystkich stołów z linii VIMINE pochodzi z recyklingu. Wybierając produkty VIMINE, wspierasz rozwój odpowiedzialnego biznesu prowadzonego w oparciu o idee zrównoważonego rozwoju.

Elegancja zaklęta w drewnie tekowym

Walory stołów tekowych nie ograniczają się tylko do ponadprzeciętnej solidności. W parze z bezwzględną trwałością idzie w tym przypadku zachwycająca estetyka. Imponujące stoły tekowe o surowym, naturalnym wykończeniu doskonale wtapiają się w zieloną scenerię, stanowiąc piękną dekorację aranżacji. Nieco masywne, ciężkie stoły ciekawie komponują się z lekkimi krzesłami wyplatanymi z rattanu. W ofercie znajdziesz zarówno minimalistyczne, prostokątne stoły (modele LYON I NIMES), jak i klasyczny meble z okrągłym blatem (stół BORDEAUX). 

Stoły tekowe nie tylko do ogrodu

Szukasz do jadalni dużego stołu, który pomieści wszystkich domowników i liczną grupę przyjaciół? W takim razie nie mogłeś lepiej trafić! Stoły tekowe z linii VIMINE sprawdzą się nie tylko na tarasach, ale również w modnych wnętrzach! Drewniany stół będzie wyrazistym dodatkiem, który wniesie do aranżacji nieco ciepła i naturalności. 

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin