Donice rattanowe

Donice rattanowe

Donice i kosze rattanowe VIMINE to piękny, naturalny dodatek dla każdego domu. Każda donica rattanowa i kosz rattanowy zostały wyplecione ręcznie, z dbałością o najmniejsze detale. Mimo iż produkty te zostały wyplecione w całości z naturalnego z rattanu, mają bardzo długą żywotność, ponieważ zostały wyłożone plastikowym dnem.

Duże i małe donice rattanowe

Doniczki wiklinowe występują w szerokiej gamie różnych modeli, od kwadratowych i prostokątnych do okrągłych. Doniczki rattanowe pięknie prezentują się we wszystkich pomieszczeniach domowych, dodadzą również uroku w pomieszczeniach biurowych. Denko nie posiada otworów odwadniających, więc podstawki są zbędne. Koszyki rattanowe i doniczki z naturalnego rattanu to piękny dodatek do domów, ogrodów lub jako rustykalna ozdoba z pływającymi sztucznymi kwiatami lub świecami.

Naturalne donice ratanowe

Najpiękniejszą ozdobą każdego ogrodu niepodważalnie są rośliny. To właśnie wypielęgnowane kwiaty zachwycające intensywnymi kolorami, bujne krzewy i delikatnie szumiące drzewka sprawiają, że codziennie możemy oddawać się odpoczynkowi w kojącej, naturalnej scenerii. Wysokiej jakości donice rattanowe wydobędą maksimum piękna z każdej rośliny. Poznaj bliżej bogatą kolekcję VIMINE i przekonaj się, jak wielkie zmiany mogą wprowadzić do aranżacji starannie dobrane dodatki!

Donice rattanowe – mały dodatek o wielkim znaczeniu

Stylowe donice dostępne w ofercie marki VIMINE wykonane są z rattanu – wytrzymałego surowca pozyskiwanego z palm rotangowych rosnących w azjatyckich lasach. Naturalny rattan doskonale komponuje się z roślinami i stanowi dla nich subtelną oprawę.

W kolekcji znajdują się kosze i donice rattanowe dostępne w różnorodnych wariantach. Wśród dostępnych modeli znajdziesz zarówno duże donice rattanowe GRASSE, które będą ciekawie prezentować się na tarasowych deskach, jak i niewielkie, zgrabne pojemniki NARBONNE, idealne do ułożenia na parapecie. Co ciekawe, część donic rattanowych wyposażona jest w plastikowy wkład, co pozwala na ich szersze zastosowanie. Aby w ciekawy sposób udekorować taras, wystarczy wypełnić pojemnik wodą, a na jej tafli ułożyć kwiaty i pływające świece. 

Precyzyjna robota, ręczne wykonanie

Projektanci współtworzący markę VIMINE w swojej codziennej pracy nie pozwalają sobie na przypadkowe rozwiązania. Wybierając do swojego wnętrza czy ogrodu donicę rattanową, możesz mieć pewność,  że w Twoje ręce trafia dopieszczony w najmniejszych szczegółach produkt najwyższej jakości. Wszystkie osłony (podobnie jak meble) wykonane są w całości ręcznie. Rzemieślnicza precyzja i troska o wysoką jakość widoczne są w wykończeniu każdego, nawet najmniejszego elementu. 

Ekologiczne rozwiązania do Twojego ogrodu

Produkty VIMINE cenione są przez osoby, które chcą żyć w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Rattan wykorzystywany do produkcji mebli i dodatków VIMINE pochodzi z odpowiedzialnych źródeł, a dokładniej – ze zlokalizowanych w Azji plantacji zrównoważonego rozwoju. Wzbogacając swoje mieszkanie albo ogród o donice rattanowe, dokładasz swoją cegiełkę do rozwoju rodzinnego biznesu stawiającego na piedestale dobro planety. 

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin