Meble rattanowe

Kosz rattanowy na taras NARBONNE

Kosz wiklinowy NARBONA został wykonany z z naturalnego indonezyjskiego rattanu. Kosze rattanowe VIMINE mają unikalny styl i design. Świetnie będą się prezentować w każdym pomieszczeniu. Kosze rattanowe wspaniale komponują się z donicami rattanowymi GRASSE. Każdy z koszy został wypleciony ręcznie, co daje im niepowtarzalną jakość i oryginalność.

Kosz rattanowy – na taras i do ogrodu!

Podobnie jak wszystkie produkty z kolekcji Vimine Natural Wicker – kosz rattanowy NARBONA charakteryzuje się wysokim stopniem odporności na promieniowanie UV. Podobnie jak wszystkie koszyki wiklinowe w kolekcji Vimine, NARBONA posiada dwa boczne rattanowe uchwyty. Dzięki temu przenoszenie kosza z jakąkolwiek zawartością nie stanowi już problemu! NARBONA występuje w trzech rozmiarach oraz dwóch wersjach kolorystycznych – naturalnej oraz białej (przecieranej).

Kosze rattanowe VIMINE występują w wielu rozmiarach, dzięki czemu kompozycją samą w sobie będzie już ciekawe i przemyślane ułożenie koszy w określonej przestrzeni.

Jak dbać o kosz rattanowy?

Kosze rattanowe VIMINE należy czyścić suchą ściereczką, odkurzać miękką szczotką z włosiem lub miotełką do kurzu. Produkt nie wymaga dodatkowej konserwacji. Nielakierowane elementy można zaimpregnować bezbarwnym lakierem. Kolekcja rattanowych donic sprawi, że Twoje otoczenie nigdy nie będzie już takie samo, a natura będzie jeszcze bliżej Ciebie.

Użyte materiały:

  • wykonanie z naturalnego rattanu pochodzącego z plantacji zrównoważonego rozwoju w Indonezji
  • naturalny rattan
  • foliowa wyściółka

Konserwacja:

  • stelaż / plecionka:

czyścić z kurzu suchą ściereczką, odkurzać miękką szczotką z włosiem lub miotełką do kurzu, okazjonalnie czyścić wodą z dodatkiem delikatnych środków czyszczących, nie wymaga żadnej konserwacji, nielakierowane elementy można zaimpregnować bezbarwnym sprayem

Przechowywanie: 

  • wewnątrz, nie zaleca się przechowywania na zewnątrz budynków

Dane techniczne

Kosz rattanowy NARBONA występuje w 3 w rozmiarach:

ROZMIAR 1: 

65 cm (szerokość) x 65 cm (głębokość) x 55 cm (wysokość)

WAGA:
9,59 kg

ROZMIAR 2:

50 cm (szerokość) x 50 cm (głębokość) x 45 cm (wysokość)

WAGA:
5,83 kg

ROZMIAR 3: 

35 cm (szerokość) x 35 cm (głębokość) x 35 cm (wysokość)

WAGA:
2,58 kg

Dostępne kolory:

  • naturalny
  • biały przecierany

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin