Meble rattanowe

Drewniany stół tarasowy teak LYON

CENA:

8 901.01

CENA:

8 901.01

Drewniany stół tarasowy – pokochaj egzotyczne drewno!

Stół tekowy LYON z naturalnego drewna tekowego świetnie sprawdzi się zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie czy w salonie. Drewno użyte w produkcji każdego stołu VIMINE zostało pozyskane z recyklingu – ze starych indonezyjskich domów. Daje im to niepowtarzalny, niezwykły i wspaniały wygląd.  Każdy z oferowanych przez nas stołów charakteryzuje się oryginalnym i unikalnym designem. Dzięki naturalnym pęknięciom, rowkom i otworom stoły tekowe VIMINE są niepowtarzalne. 

Drewniany stół tarasowy w parze z rattanem

Stoły tekowe VIMINE można dowolnie łączyć z fotelami i krzesłami z naszej kolekcji. Takie połączenie gwarantuje piękny, ponadczasowy wygląd i jeszcze bardziej zbliża nas do natury.

Użyte materiały:

  • plamoodporne drewno tekowe z recyklingu
  • blat 5cm grubości
  • nogi: 10cm grubości

Konserwacja:

  • drewno tekowe:

Meble tekowe z kolekcji VIMINE wykonane zostały z drewna pochodzącego z recyklingu. W zależności od warunków pogodowych drewno teakowe będzie naturalnie kurczyć się i rozszerzać, co w dłuższej perspektywie czasu spowoduje tworzenie się naturalnie wyglądających niedoskonałości. Blaty stołów z drewna tekowego mogą mieć tendencję do spaczenia +/- 2cm. Z biegiem czasu srebrno-szary kolor będzie coraz lepiej widoczny. To podkreśli ich naturalny, rustykalny wygląd.

Przechowywanie:

  • wewnątrz/na zewnątrz

Dane techniczne

Stół tekowy LYON występuje w dwóch rozmiarach:

ROZMIAR 1:

240 cm (długość) x 100 (szerokość) x 75 cm (wysokość)

WAGA:
66 kg

ROZMIAR 2:

300 cm (długość) x 100 (szerokość) x 75 cm (wysokość)

WAGA:
71 kg

Dostępne kolory:

  • naturalny

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin