Aktualności

Stół z krzesłami na taras – powiew egzotyki

Stół z krzesłami na taras jest podstawowym wyposażeniem zdobiącym większość tarasów i altan. Jeszcze do niedawna prym w modnych ogrodach wiodły komplety z technorattanu i lekkiego, a zarazem solidnego aluminium. Dzisiaj coraz chętniej sięgamy do korzeni, rezygnując z mebli z produkowanych fabrycznie materiałów na rzecz modeli z naturalnych surowców. W tym sezonie królują komplety wykonane z materiałów pochodzących z odległych, tropikalnych zakątków – drewna tekowego i rattanu. Poznaj bliżej stoły i krzesła tarasowe z kolekcji Vimine i spraw, aby każda wizyta  w ogrodzie przywoływała wspomnienia wakacyjnych podróży!

Stół z krzesłami na taras NIMES I – prostota i naturalność

Pierwsza pozycja na naszej liście najciekawszych kompletów ogrodowych przypadnie do gustu osobom ceniącym nieskomplikowany design. Stół z krzesłami na taras NIMES I łączy w sobie nowoczesną prostotę z naturalnym ciepłem.

stół z krzesłami na taras Nimes

Esencją lata są dla Ciebie spotkania z bliskimi przy grillu? Wreszcie możesz organizować imprezy pod gołym niebem bez żadnych ograniczeń! Sercem kompletu jest stół na taras drewniany z blatem o długości aż 240 cm.8  Możesz mieć pewność, że solidny, długi stół ugości nawet liczną grupę przyjaciół i członków rodziny, którzy wpadną na sobotnie garden party. Mimo swojej prostej konstrukcji, stół NIMES jest wyrazistą ozdobą przestrzeni. Pięknie usłojony mebel tworzy z zieloną scenerią wyjątkowo zgrany duet! Nieodłącznym towarzyszem stołu są lekkie krzesła DINAN składające się z plecionego siedziska i geometrycznych nóg z aluminium. Połączenie materiałów o odmiennym charakterze zaowocowało powstaniem niebanalnych mebli cieszących oczy i rozpieszczających ciało.

stół z krzesłami na taras Nimes

BORDEAUX I – elegancki stół z krzesłami na taras

Jesteś zwolennikiem eleganckich aranżacji? Marzysz o stworzeniu nastrojowej, romantycznej jadalni ukrytej wśród bujnej zieleni? Nie mogłeś trafić lepiej – stół z krzesłami na taras z linii BORDEUAX I pomoże Ci przekuć w rzeczywistość wizję roztaczającą się w Twojej głowie.

stół z krzesłami na taras Bordeaux

Komplet BORDEUAX I składa się z dużego, okrągłego stołu o średnicy 170 cm oraz ośmiu krzeseł DINAN. Efektowny stół z drewnianym, okrągłym blatem osadzonym na krzyżujących się nogach wniesie do przydomowej scenerii ponadczasowy szyk i klasę. Imponujący mebel otoczony jest zabudowanymi, designerskimi krzesłami z szerokim siedziskiem. Krzesła o białej, przecieranej strukturze zapewnią Ci komfort godny najlepszych salonowych foteli.

Stół z krzesłami na taras LYON VI dla fanów sielskiego spokoju

Kolejna propozycja, stół z krzesłami na taras LYON VI, zachwyci wszystkich zwolenników rustykalnych kompozycji. Komplet LYON VI będzie pięknie prezentował się ustawiony w ogrodzie usianym polnymi kwiatami, udekorowanym luźno rozkrzewiającymi się roślinami i szumiącymi drzewkami owocowymi. Ogród inspirowanym krajobrazem sielskiej wsi będzie napawał spokojem i sprzyjał wartościowemu odpoczynkowi z dala od zgiełku.

stół z krzesłami na taras Lyon

Komplet LYON VI tworzy siedem elementów: stół ogrodowy drewniany z linii LYON oraz sześć krzeseł DINAN w naturalnym, brązowym odcieniu.

Tekowy stół z krzesłami na taras – mebel na lata

Efektowne, duże, praktyczne… Na liście zalet stołów marki Vimine nie może zabraknąć jeszcze jednej, ważnej cechy – długowieczności. Stoły NIMES, BORDEUAX i LYON zbudowane są z drewna tekowego. Wybór projektantów nieprzypadkowo padł właśnie na ten surowiec. Egzotyczna teczyna, w odróżnieniu od europejskich gatunków, nasycona jest kwasem krzemowym i substancjami oleistymi. Specyficzny skład sprawia, że drewno jest zaskakująco twarde, odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne, takie jak woda, promieniowanie UV, wysoka i niska temperatura, a nawet ostre środki chemiczne. Regularnie impregnowany stół zachowa swoją nienaganną formę pomimo częstego użytkowania i ekspozycji na szkodliwe czynniki. Wraz z biegiem lat na drewnianej powierzchni może pojawić się srebrzysty nalot, który doda meblowi szlachetnego wyrazu.

Vimine – znajdź wyjątkowy stół z krzesłami na taras

stół z krzesłami na taras Bordeaux

Każdy stół z krzesłami na taras marki Vimine tworzony jest ręcznie z surowców pozyskiwanych z ekologicznych źródeł. Drewno tekowe używane do rzemieślniczej produkcji stołów jest materiałem odzyskanym w procesie recyklingu, natomiast rattan, z którego wyplatane są meble – pochodzi z palm uprawianych na ekologicznych plantacjach zrównoważonego rozwoju usytuowanych w słonecznej Indonezji. Wybierając stół z krzesłami na taras marki Vimine, wybierasz ekologiczne i dopracowane wyposażenie, które będzie w nienagannym stanie służyło w ogrodzie przez wiele lat. Meble z rattanu na taras i stoły tekowe zasługują na miano małych dzieł sztuki użytkowej.

Stół z krzesłami na taras – galeria inspiracji

 

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin