Meble rattanowe

Lampion okrągły rattanowy CAEN

CENA:

1 368.01

CENA:

1 368.01

Lampion rattanowy CAEN z naturalnego indonezyjskiego rattanu zachwyci każdego miłośnika natury. Lampiony rattanowe tworzą niesamowity klimat i atmosferę w każdym pomieszczeniu, w jakim zostaną zaaranżowane.

Lampion okrągły rattanowy – wyjątkowe źródło światła

Lampiony rattanowe to wyjątkowy element dekoracyjny, a światło które wydobywa się z ich wnętrza tworzy cudowny, sielankowy klimat. Lampiony występują w dwóch wariantach kolorystycznych – naturalnym oraz białym (przecieranym). Niezależnie jaki lampion znajdzie się w Twoim domu – na pewno nadadzą całemu pomieszczeniu pięknego, rustykalnego stylu.

Jak dbać o lampion rattanowy?

Lampion rattanowy CAEN należy czyścić suchą ściereczką, odkurzać miękką szczotką z włosiem lub miotełką do kurzu. Okazjonalnie możemy czyścić go wodą z dodatkiem delikatnych środków czyszczących. Produkt nie wymaga dodatkowej konserwacji. Nielakierowane elementy można zaimpregnować bezbarwnym lakierem. Kolekcja lampionów rattanowych sprawi, że Twoje otoczenie nigdy nie będzie już takie samo, a natura będzie jeszcze bliżej Ciebie.

Użyte materiały:

  • wykonanie z naturalnego rattanu pochodzącego z plantacji zrównoważonego rozwoju w Indonezji
  • ręcznie wykonany
  • wygodny uchwyt
  • szkło wewnątrz

Konserwacja:

  • stelaż / plecionka:

czyścić z kurzu suchą ściereczką, odkurzać miękką szczotką z włosiem lub miotełką do kurzu, okazjonalnie czyścić wodą z dodatkiem delikatnych środków czyszczących, nie wymaga żadnej konserwacji, nielakierowane elementy można zaimpregnować bezbarwnym sprayem

Przechowywanie: 

  • wewnątrz, nie zaleca się przechowywania na zewnątrz budynków

Dane techniczne

Lampion okrągły CAEN występuje w 3 rozmiarach:

Rozmiar 1:

Ø 54 cm (średnica)  x 48 cm (wysokość)

WAGA:

2,25 kg

Rozmiar 2:

Ø 64 cm (średnica)  x 53 cm (wysokość)

WAGA:

2,5 kg

Rozmiar 3:

Ø 69 cm (średnica)  x 59 cm (wysokość)

WAGA:

2,8 kg

Dostępne kolory:

  • biały przecierany
  • naturalny

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin