Meble rattanowe

Lampa rattanowa okrągła AVIGNON

Lampion rattanowy AVIGNON z naturalnego indonezyjskiego rattanu zachwyci każdego miłośnika natury. Lampiony rattanowe tworzą niesamowity klimat i atmosferę w każdym pomieszczeniu, w jakim zostaną zaaranżowane.

Lampa rattanowa okrągła – rustykalny styl w domu i ogrodzie

Lampiony rattanowe to wyjątkowy, a światło które wydobywa się z ich wnętrza tworzy cudowny, sielankowy klimat. Lampiony występują w dwóch wariantach kolorystycznych – naturalnym oraz białym (przecieranym). Niezależnie jaki lampion znajdzie się w Twoim domu – na pewno nadadzą całemu pomieszczeniu pięknego, rustykalnego stylu.

Jak dbać o lampę rattanową okrągłą?

Lampion rattanowy AVIGNON należy czyścić suchą ściereczką, odkurzać miękką szczotką z włosiem lub miotełką do kurzu. Okazjonalnie możemy czyścić go wodą z dodatkiem delikatnych środków czyszczących. Produkt nie wymaga dodatkowej konserwacji. Nielakierowane elementy można zaimpregnować bezbarwnym lakierem.

Kolekcja lampionów rattanowych sprawi, że Twoje otoczenie nigdy nie będzie już takie samo, a natura będzie jeszcze bliżej Ciebie.

Użyte materiały:

  • wykonanie z naturalnego rattanu pochodzącego z plantacji zrównoważonego rozwoju w Indonezji
  • ręcznie wykonany
  • wygodny uchwyt
  • szkło wewnątrz

Konserwacja:

  • stelaż / plecionka:

czyścić z kurzu suchą ściereczką, odkurzać miękką szczotką z włosiem lub miotełką do kurzu, okazjonalnie czyścić wodą z dodatkiem delikatnych środków czyszczących, nie wymaga żadnej konserwacji, nielakierowane elementy można zaimpregnować bezbarwnym sprayem

Przechowywanie: 

  • wewnątrz, nie zaleca się przechowywania na zewnątrz budynków

Dane techniczne

Kolor:

  • naturalny
  • biały przecierany

Rozmiar:

Ø 30 cm (średnica)  x 52 cm (wysokość)

Waga:

1,7 kg

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin