Aktualności

Podnóżek rattanowy – mały dodatek o wielkim potencjale

Praktyczny podnóżek rattanowy jest cennym dodatkiem do modnych, wyplatanych z egzotycznego surowca foteli. Wszystkim osobom szukającym efektownych akcesoriów, które urozmaicą tarasową aranżację, a dodatkowo podniosą komfort wypoczynku, z wielką przyjemnością prezentujemy podnóżek rattanowy CANNES!

CANNES – stylowy i solidny podnóżek rattanowy

Lekki, idealnie wyprofilowany, dekoracyjny… Podnóżek rattanowy CANNES jest mile widziany w ogrodzie każdego miłośnika leniuchowania na świeżym powietrzu. Zestawiony z ulubionym fotelem zapewni Ci komfort, jaki do tej pory był w ogrodzie nieosiągalny.  Podnóżek CANNES stworzy zgrany duet z fotelem z tej samej linii oraz bujanym modelem MARSEILLE. Możesz wybierać spośród podnóżków w dwóch kolorach – w klasycznym odcieniu rattanu i białym o przecieranej strukturze.

podnóżek rattanowy Cannes

Doskonale wiemy, że aranżacja tarasu przy domu powinna z jednej strony cieszyć oczy, a z drugiej – cechować się wysoką funkcjonalnością. Nie mamy wątpliwości, że meble z logo Vimine spełnią największe oczekiwania. Podnóżek, podobnie jak krzesła, stoliki i kanapy, produkowany jest ręcznie z ekologicznego surowca uprawianego na plantacjach zrównoważonego rozwoju. Rzemieślniczy kunszt wykonania widoczny jest w wykończeniu każdego detalu.

Podnóżek rattanowy: stylowy akcent do ogrodu i nie tylko

Balkon w stylu boho, taras inspirowany gorącymi tropikami, skandynawskie patio… Podnóżek rattanowy doskonale sprawdzi się w aranżacjach, w których główną rolę gra Matka Natura. Delikatny mebel o naturalnym wykończeniu stworzy spójną całość z meblami i dodatkami rattanowymi, wiklinowymi, bambusowymi i drewnianymi. Co ważne, podnóżek rattanowy mile widziany jest nie tylko na otwartej przestrzeni, ale również w salonach czy sypialniach.

podnóżek rattanowy Cannes

Jak dbać o rattanowy podnóżek?

Podnóżek rattanowy, podobnie jak inne meble i dodatki wykonane z naturalnych materiałów, „nie lubi” kontaktu z wilgocią. W okresie jesienno-zimowym i podczas załamania pogody należy zabezpieczyć go w suchym, przewiewnym miejscu. Przed rozpoczęciem lata zaleca się impregnację rattanu przezroczystym, wygodnym w użyciu impregnatem zabezpieczającym surowiec przed wnikaniem wilgoci i utratą koloru na skutek działania intensywnego słońca. W naszym artykule „Zestaw mebli ogrodowych rattan” znajdziesz więcej praktycznych porad dotyczących mebli plecionych z egzotycznych pędów.

Podnóżek rattanowy – galeria inspiracji

 

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin