Wyróżnione

Meble do ogrodu z rattanu – ponadczasowe piękno

Moda szybko się zmienia. Z każdym sezonem dopasowujemy swój ubiór i wnętrza do chwilowych trendów, aby za jakiś czas robić miejsce na kolejną rewolucję. Na szczęście, obok chwilowych fascynacji, za którymi nie sposób nadążyć, istnieje moda uniwersalna i ponadczasowa, która nigdy się nie starzeje. Szlachetne materiały, elegancka forma i subtelny szyk są elementami pożądanymi niezależnie od wizji projektantów. Aranżacja ogrodów niej jest tutaj wyjątkiem. Wszystko, czego oczekujemy od wyposażenia zewnętrznych przestrzeni, uosabiają w sobie meble do ogrodu z rattanu – urzekające i stylowe , zdobiące ogrody i wnętrza od tysięcy lat.

Eleganckie i stylowe meble do ogrodu z rattanu

Naturalny rattan jest jednym z najwcześniej wykorzystywanych surowców w meblarstwie. Meble rattanowe znane były już w Starożytności. To właśnie wtedy zaczęto doceniać właściwości trwałego i plastycznego materiału, który posłużył do wytwarzania mebli techniką plecionkarską. Do produkcji mebli rattanowych wykorzystywany jest naturalny rattan z pni niezwykle giętkich palm rotangowych, którymi usiane są lasy tropikalne Azji Południowo-Wschodniej. Po odpowiedniej obróbce materiał staje się twardy i odporny, dzięki czemu każdy fotel, stół czy krzesło jest w stanie sprostać największym wymaganiom. Co więcej, ze względu na szybką odnawialność zasobów naturalnych, meble do ogrodu z rattanu są produktami ekologicznymi.

Unikatowe wzornictwo

Meble do ogrodu z rattanu dostępne w salonach Garden Space wykonywane są w całości ręcznie. Każdy model z szerokiego wachlarza jest produktem w pełni unikatowym i jedynym w swoim rodzaju. Kolekcja Vimine tworzona jest przez ludzi, dla których meblarstwo to pasja i sposób na życie. Pieczołowite wykonanie i kunszt doświadczonych specjalistów widoczny jest w wykończeniu każdego, nawet najmniejszego elementu. Dzięki ponadczasowym wzorom i elegancji tkwiącej w naturalnym materiale, meble do ogrodu z rattanu są praktyczną i niezwykle estetyczną dekoracją powierzchni zaprojektowanych w każdym stylu, począwszy od rustykalnych, naturalistycznych przydomowych ogrodów, poprzez tradycyjne werandy, na ultranowoczesnych przestrzeniach publicznych kończąc. Co więcej, rattanowe umeblowanie sprawdza się nie tylko na wolnym powietrzu, ale również we wnętrzach.

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin