Meble rattanowe

Bambusowa lampa TOULOUSE

CENA:

1 079.01

CENA:

1 079.01

Lampa bambusowa TULUZA z naturalnego indonezyjskiego bambusa zachwyci każdego miłośnika natury. Lampa bambusowa tworzy niesamowity klimat i atmosferę w każdym pomieszczeniu, w jakim zostanie powieszona. Niezależnie czy będzie wisieć w salonie, gabinecie, czy korytarzu – na pewno doda uroku każdemu pomieszczeniu.

Bambusowa lampa – praktyczny i stylowy dodatek

Lampy bambusowe to wyjątkowy dodatek, który pomoże zaaranżować dane pomieszczenie i może okazać się prawdziwą wisienką na torcie. Lampa TULUZA robi niebywałe wrażenie, a światło które wydobywa się z jej wnętrza tworzy cudowny, sielankowy klimat. Lampa występuje w dwóch wariantach kolorystycznych – naturalnym oraz białym (przecieranym). Niezależnie jaka lampa zawiśnie w Twojej przestrzeni – na pewno nada to całemu pomieszczeniu rustykalnego stylu.

Bambusowa lampa – do domu, na taras i do ogrodu

Lampa z bambusa TULUZA występuje w trzech różnych rozmiarach, dzięki czemu łatwo możemy zbudować wyjątkową, oryginalną kompozycję.

Jak dbać o lampę bambusową?

Lampy bambusowe VIMINE należy czyścić suchą ściereczką, odkurzać miękką szczotką z włosiem lub miotełką do kurzu. Okazjonalnie możemy czyścić je wodą z dodatkiem delikatnych środków czyszczących. Produkt nie wymaga dodatkowej konserwacji. Nielakierowane elementy można zaimpregnować bezbarwnym lakierem. Kolekcja lamp bambusowych sprawi, że Twoje otoczenie nigdy nie będzie już takie samo, a natura będzie jeszcze bliżej Ciebie.

Użyte materiały:

  • wykonanie z bambusa pochodzącego z plantacji zrównoważonego rozwoju w Indonezji
  • ręcznie wykonana
  • włókno bambusowe o grubości ok. 1 cm

Konserwacja:

  • stelaż / plecionka:

czyścić z kurzu suchą ściereczką, odkurzać miękką szczotką z włosiem lub miotełką do kurzu, okazjonalnie czyścić wodą z dodatkiem delikatnych środków czyszczących, nie wymaga żadnej konserwacji, nielakierowane elementy można zaimpregnować bezbarwnym sprayem

Przechowywanie: 

  • wewnątrz, nie zaleca się przechowywania na zewnątrz budynków

Dane techniczne

Lampa bambusowa TULUZA występuje w 3 rozmiarach:

ROZMIAR 1: 

Ø 96 cm (średnica) x 72 cm (wysokość)

WAGA:
2,05 kg

ROZMIAR 2:

Ø 54 cm (średnica) x 54 cm (wysokość)

WAGA:
1,8 kg

ROZMIAR 3: 

Ø 41 cm (średnica) x 47 cm (wysokość)

WAGA:
1,3 kg

Dostępne kolory:

  • naturalny
  • biały przecierany

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Regulamin