Podnóżek rattanowy CANNES


Galeria produktu


Podnóżek rattanowy CANNES


Podnóżek rattanowy CANNES - Vimine Natural Wicker - meble rattanowe i z drewna tekowegoPodnóżek rattanowy CANNES z naturalnego oryginalnego indonezyjskiego rattanu pozwoli Ci na błogi odpoczynek i relaks na najwyższym poziomie. To świetny dodatek do wszystkich modeli foteli i krzeseł rattanowych VIMINE – został w całości wypleciony ręcznie, co gwarantuje najwyższą jakość i oryginalność. Podnżek CANNES świetnie wyprofilowany i bardzo wygodny. Sprawi, że Twoje zmęczone nogi doznają ukojenia. CANNES współtworzy wspólnie z sofą, stolikiem i fotelem mini-kolekcję „CANNES”. Fotele rattanowe Vimine zostały zaprojektowane w różnych kształtach i kolorach. Z łatwością dobierzesz fotel do dowolnego stołu z naszej kolekcji. Oferujemy dziesiątki możliwych kombinacji. Wybierz sam – prostota, czy Ograniczeniem jest jedynie Twoje wyobraźnia. Niezależnie czy mają to być meble wypoczynkowe na taras, czy też do salonu – w każdym pomieszczeniu podkreślą gustownie jego styl.

Podnóżek rattanowy razem z fotelami i krzesłami rattanowymi Vimine to wyjątkowa kolekcja dla miłośników mebli, którzy chcą wprowadzić prowansalską atmosferę w swoich pokojach. Ręczny wyplot i solidna konstrukcja zapewnia komfort w użytkowaniu na co dzień oraz wysoką trwałość. Podnóżek rattanoymi Vimine należy czyścić suchą ściereczką, odkurzać miękką szczotką z włosiem lub miotełką do kurzu. Produkt nie wymaga dodatkowej konserwacji.

Nielakierowane elementy można zaimpregnować bezbarwnym lakierem. Podnóżek CANNES występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: naturalnym kolorze wikliny oraz białym przecieranym. Podnóżek jest solidny i wytrzymały, przy czym jego waga to zaledwie 3,6kg – dzięki temu wygodnie przestawisz go w dowolne miejsce, w Twoim domu.

Użyte materiały:

  • wykonanie z naturalnego rattanu pochodzącego z plantacji zrównoważonego rozwoju w Indonezji
  • ręcznie wykonany
  • maksymalny udźwig 110 kg

Konserwacja:

  • stelaż / plecionka:

czyścić z kurzu suchą ściereczką, odkurzać miękką szczotką z włosiem lub miotełką do kurzu, okazjonalnie czyścić wodą z dodatkiem delikatnych środków czyszczących, nie wymaga żadnej konserwacji, nielakierowane elementy można zaimpregnować bezbarwnym sprayem

Przechowywanie: 

  • wewnątrz, nie zaleca się przechowywania na zewnątrz budynków

Standard Vimine®Dane techniczne


Kolor:

  • naturalny
  • biały przecierany

Rozmiar:

  • 46 cm (szerokość) x 68 cm (głębokość) x 33 cm (wysokość)

Waga:

  • 3,6 kg

– Przejdź do sklepu online –

Ten produkt możesz zamówić przez telefon
✆ tel.: 500 055 379

 

Zapisz

Zapisz