Fotel rattanowy CANNES


Galeria produktu


Fotel rattanowy CANNES


Fotel rattanowy CANNES z naturalnego oryginalnego indonezyjskiego rattanu pozwoli Ci na błogi odpoczynek i relaks na najwyższym poziomie. Podobnie jak wszystkie modele foteli i krzeseł rattanowych VIMINE – został w całości wypleciony ręcznie, co gwarantuje najwyższą jakość i oryginalność. Fotel CANNES posiada ponadczasowe kształty i jest bardzo wygodny. CANNES współtworzy wspólnie z sofą, stolikiem i podnóżkiem mini-kolekcję „CANNES” . Fotele rattanowe Vimine zostały zaprojektowane w różnych kształtach i kolorach. Z łatwością dobierzesz fotel do dowolnego stołu z naszej kolekcji. Oferujemy dziesiątki możliwych kombinacji. Wybierz sam – prostota, czy Ograniczeniem jest jedynie Twoje wyobraźnia. Niezależnie czy mają to być meble wypoczynkowe na taras, czy też do salonu – w każdym pomieszczeniu podkreślą gustownie jego styl.

Fotele i krzesła rattanowe Vimine to wyjątkowa kolekcja dla miłośników mebli, którzy chcą wprowadzić prowansalską atmosferę w swoich pokojach. Ręczny wyplot i solidna konstrukcja zapewnia komfort w użytkowaniu na co dzień oraz wysoką trwałość. Fotele i krzesła rattanowe Vimine należy czyścić suchą ściereczką, odkurzać miękką szczotką z włosiem lub miotełką do kurzu. Produkty nie wymaga dodatkowej konserwacji.

Nielakierowane elementy można zaimpregnować bezbarwnym lakierem. Fotel CANNES występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: naturalnym kolorze wikliny oraz białym przecieranym. Fotel jest solidny i wytrzymały, jego waga to tylko nieco ponad 8kg – dzięki temu wygodnie przestawisz go w dowolne miejsce, w Twoim domu.

Użyte materiały:

  • naturalny rattan
  • ręcznie wykonany

Konserwacja:

  • stelaż / plecionka:

czyścić z kurzu suchą ściereczką, odkurzać miękką szczotką z włosiem lub miotełką do kurzu, okazjonalnie czyścić wodą z dodatkiem delikatnych środków czyszczących, nie wymaga żadnej konserwacji, nielakierowane elementy można zaimpregnować bezbarwnym sprayem

Przechowywanie: 

  • wewnątrz, nie zaleca się przechowywania na zewnątrz budynków

Standard Vimine®Dane techniczne


Kolor:

  • naturalny
  • biały przecierany

Rozmiar:

  • 67 cm (szerokość) x 80 cm (głębokość) x 86 cm (wysokość)

Waga:

  • 8,25 kg

– Przejdź do sklepu online –

Ten produkt możesz zamówić przez telefon
✆ tel.: 500 055 379

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz