Wyróżnione

Meble z litego drewna tekowego

Solidne meble z litego drewna to zakup na lata. Perłą wśród szerokiej oferty stołów z drewna są modele wykonane z egzotycznej teczyny. Meble z drewna tekowego coraz częściej zdobią wnętrza domów i ich zewnętrzne przyległości, wiernie służąc domownikom w nieskazitelnej formie pomimo upływu lat. Czym drewno tekowe zaskarbiło sobie tak wielką przychylność wśród miłośników ogrodowego relaksu pod chmurką?

Stół do zadań specjalnych

Meble z drewna tekowego wyróżniają się na tle standardowych stołów dedykowanych zewnętrznym przestrzeniom. Drzewa, z których pozyskuje się surowiec do produkcji mebli, w naturalnym środowisku prezentuje się niezwykle okazale. Monumentalne drzewa o wielkich liściach osiągają nawet do 46 metrów wysokości, a żyją ponad 200 lat. W składzie drewna tekowego znajduje się bardzo wiele substancji oleistych oraz kwasu krzemowego, dzięki czemu materiał nie nasiąka wodą i jest w pełni odporny na rozmaite substancje chemiczne, które niszczą zwykłe drewno, a nawet stal. Trwałość wyrobów z drewna tekowego jest wręcz legendarna – do tej pory zachował się sprzęt i akcesoria wykonane aż 1000 lat temu.

Meble z drewna tekowego i rattan – duet idealny

Imponujące stoły o dużych blatach pięknie komponują się z krzesłami i fotelami wykonanymi z innych naturalnych surowców. Zaliczyć możemy do nich przede wszystkim meble rattanowe. Moda na wzbogacanie przestrzeni ekologicznymi dodatkami i meblami z każdym sezonem przybiera na sile. Wygodne, miękkie fotele i duży stół to przepis na stworzenie tuż za progiem domu własnej idylli wśród kojącej, zielonej scenerii.

Meble z drewna tekowego – zrób przysługę planecie!

W Garden Space jak nikt inny wiemy, czym jest świadomy i odpowiedzialny biznes. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom meble solidne, piękne i modne. Ale troska o efekt wizualny i wysoką jakość produktów nie jest jedynym motorem naszych działań. Dbamy nie tylko o ogrody, tarasy i balkony naszych klientów, ale również o środowisko naturalne. Meble z drewna tekowego dostępne w naszych salonach są produktami w pełni ekologicznymi. Drewno użyte do produkcji każdego modelu z kolekcji stołów Vimine zostało pozyskane z recyklingu. Możesz mieć pewność, że kupując tekowy stół nie tylko wnosisz nową jakość do swojego ogrodu czy na patio, ale również wyświadczasz wielką przysługę Matce Naturze.

© 2021 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.net

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności