Meble z drewna tekowego


Solidne meble z litego drewna to zakup na lata. Perłą wśród szerokiej oferty stołów z drewna są modele wykonane z egzotycznej teczyny. Meble z drewna tekowego coraz częściej zdobią wnętrza domów i ich zewnętrzne przyległości, wiernie służąc domownikom w nieskazitelnej formie pomimo upływu lat. Czym drewno tekowe zaskarbiło sobie tak wielką przychylność wśród miłośników ogrodowego relaksu pod chmurką?

Meble z drewna tekowego

Stół do zadań specjalnych

Meble z drewna tekowego wyróżniają się na tle standardowych stołów dedykowanych zewnętrznym przestrzeniom. Drzewa, z których pozyskuje się surowiec do produkcji mebli, w naturalnym środowisku prezentuje się niezwykle okazale. Monumentalne drzewa o wielkich liściach osiągają nawet do 46 metrów wysokości, a żyją ponad 200 lat. W składzie drewna tekowego znajduje się bardzo wiele substancji oleistych oraz kwasu krzemowego, dzięki czemu materiał nie nasiąka wodą i jest w pełni odporny na rozmaite substancje chemiczne, które niszczą zwykłe drewno, a nawet stal. Trwałość wyrobów z drewna tekowego jest wręcz legendarna – do tej pory zachował się sprzęt i akcesoria wykonane aż 1000 lat temu.

Meble z drewna tekowego i rattan – duet idealny

Imponujące stoły o dużych blatach pięknie komponują się z krzesłami i fotelami wykonanymi z innych naturalnych surowców. Zaliczyć możemy do nich przede wszystkim meble rattanowe. Moda na wzbogacanie przestrzeni ekologicznymi dodatkami i meblami z każdym sezonem przybiera na sile. Wygodne, miękkie fotele i duży stół to przepis na stworzenie tuż za progiem domu własnej idylli wśród kojącej, zielonej scenerii.

Meble z drewna tekowego – zrób przysługę planecie!

W Garden Space jak nikt inny wiemy, czym jest świadomy i odpowiedzialny biznes. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom meble solidne, piękne i modne. Ale troska o efekt wizualny i wysoką jakość produktów nie jest jedynym motorem naszych działań. Dbamy nie tylko o ogrody, tarasy i balkony naszych klientów, ale również o środowisko naturalne. Meble z drewna tekowego dostępne w naszych salonach są produktami w pełni ekologicznymi. Drewno użyte do produkcji każdego modelu z kolekcji stołów Vimine zostało pozyskane z recyklingu. Możesz mieć pewność, że kupując tekowy stół nie tylko wnosisz nową jakość do swojego ogrodu czy na patio, ale również wyświadczasz wielką przysługę Matce Naturze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *