Huśtawka rattanowa NICE


Galeria produktu


Huśtawka rattanowa NICE

Huśtawka rattanowa NICEA - Vimine Natural Wicker - meble z rattanu i drewna tekowegoHuśtawka rattanowa NICEA z naturalnego indonezyjskiego rattanu to prawdziwa lekkość i beztroska, która zapewni Ci wymarzony relaks w ogrodzie. Przyjemne kołysanie przy letniej, pięknej pogodzie wprawi Cię w doskonały nastrój. Huśtawka z naturalnej wikliny to doskonały wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie naturalne materiały, najlepszą jakość i ręczne wykonanie.

Huśtawka na tarasie lub w salonie to doskonałe miejsce relaksu – zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Huśtawkę można zamocować na mocnym sznurze lub łańcuchu oraz na specjalnym stojaku, który dostępny jest również w ofercie Vimine. Huśtawki VIMINE to spełnienie dziecięcych marzeń. Dla dzieci to świetna zabawa, dla dorosłych cudowne odprężenie. Ukołyszą nas do snu albo do popołudniowej drzemki.

Huśtawki wiklinowe posiadają w standardzie poduszki o wysokości 5-6cm wypełnione pianką o grubości SG-35. Zapewnia to komfort w użytkowaniu na co dzień oraz wysoką trwałość. Maksymalny udźwig huśtawki to 110kg. Huśtawki rattanowe VIMINE należy czyścić suchą ściereczką, odkurzać miękką szczotką z włosiem lub miotełką do kurzu. Produkt nie wymaga dodatkowej konserwacji.

Nielakierowane elementy można zaimpregnować bezbarwnym lakierem. NICEA występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: naturalnym kolorze wikliny oraz białym przecieranym. Huśtawka nie jest ciężka, waży zaledwie 6kg – co pozwala na wygodne przemieszczanie jej w dowolne miejsce w naszych domach.

Użyte materiały:

 • naturalny rattan
 • ręcznie wykonany
 • poduszki: wysokość 5-6 cm, wypełnienie pianka polieterowa o grubości SG-35
 • maksymalny udźwig 110 kg

Konserwacja:

 • stelaż / plecionka:

czyścić z kurzu suchą ściereczką, odkurzać miękką szczotką z włosiem lub miotełką do kurzu, okazjonalnie czyścić wodą z dodatkiem delikatnych środków czyszczących, nie wymaga żadnej konserwacji, nielakierowane elementy można zaimpregnować bezbarwnym sprayem

Przechowywanie: 

 • wewnątrz, nie zaleca się przechowywania na zewnątrz budynków

Standard Vimine®Dane techniczne


Kolor:

 • naturalny
 • biały przecierany

Rozmiar:

 • 77 cm (szerokość) x 69 cm (głębokość) x 120 cm (wysokość)

Waga:

  • 6 kg

Stelaż:
Istnieje możliwość zamówienia huśtawki ze stelażem stalowym. Cena stelaża – 200,00 zł.


– Przejdź do sklepu online –

Ten produkt możesz zamówić przez telefon
✆ tel.: 500 055 379

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz